Klenz

Par mums

PALDIES, ka apmeklējāt Klenz.lv

SIA Klenz Co ir sterilizējošu, dezodorējošu un žāvējošu ierīču ražotājs. Ar 15 gadu laikā uzkrātajām zināšanām un tehnoloģijām, KLENZ uzņēmums ir kļuvis par vienu no vadošajiem uzņēmumiem tirgū. Mūsu produktus izmanto vadošie uzņēmumi dažādās nozarēs, ieskaitot medicīnas centrus, viesnīcas, sporta klubus u.c. KLENZ izstrādātā tehnoloģija “Gaisa dušas sistēma” sterilizē, dezodorē un izžāvē katru mazo objekta stūri, atšķirībā no parastā UV sterilizatora, kas dezinficē tikai virsmu, kur var nokļūt UV gaisma.

Kompānija KLENZ nepārtraukti cenšas sasniegt devīzi “Izskatu var bieži atdarināt, bet tehnoloģija un uzticamība nekad netiks kopēta. “” KLENZ palīdz uzturēt apavus, ķiveri, apģērbu tīru, svaigu un bez baktērijām.
Izbaudiet tīru dzīvi un vidi ar KLENZ! “

Ar 15 gadu laikā uzkrātajām zināšanām un tehnoloģijām, KLENZ uzņēmums ir kļuvis par vienu no vadošajiem uzņēmumiem tirgū. Mūsu produktus izmanto vadošie uzņēmumi dažādās nozarēs, ieskaitot medicīnas centrus, viesnīcas, sporta klubus u.c.

Aizpildiet veidlapu vai

zvaniet mums

+371 26623030
Nevilcinieties sazināties ar mums
Darba laiks
P - S: 13:00 - 18:00
Sv: Pēc iepriekšējas vienošanās

Mūsu partneri

Mūsu tīmekļa vietnē izmanto sīkdatnes. Tas nepieciešams, lai nodrošinātu pārlūkošanas kvalitāti, kā arī mārketinga nolūkiem.